vad wrote:
Létezik ingyenes X Windows (legalább kétféle), sok dolog (pl openoffice) nem is érhető el Aquán (ez a csili-vili neve), csak X Windows alatt.
Persze, nem is így értettem, hanem úgy, hogy az, hogy fogsz egy darwint és fölérakod az összes többi cuccot, ami kell még openszorszból, az nem egy gyakori megoldás. én legalábbis nem ismerek olyant, aki ilyesmit használna a gépén.
vad wrote:
oravecz wrote:
Végül is akkor hogy nézne ki egy Darwin alapú nyílt rendszer? Használ ilyet valaki valahol? Tényleg érdekel. Nekem ez az Apple-féle open szorsz inkább csak pr dumának tűnik.
Volt olyan, hogy OpenDarwin, bár az megszűnt, van a
GNU-Darwin az sztem él.
már amennyire. pénzér árulnak valamit, de a
letölthetőséget azt valahogy nehezen tudják (akarják?) összehozni...
vad wrote:
Én nem igazán értek hozzá, sajnos nekem teccik a csili-vili, de az openszorsz nem pr, tényleg nyilvánosak a források, azt csinálsz vele, amit akarsz, más kérdés, hogy sokak szerint a legjobbatt maga az Apple csinálja.
zárt kódban. egy-két divájszmeghajtót is beleértve, trükkösen (wifi pl.). szóval nekem nem tiszta szép ügy ez annyira.