ELTE SEAS

Discussion Forum
It is currently Fri Nov 24, 2017 8:29 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: AIESEC HUNGARY
PostPosted: Tue Feb 14, 2006 9:42 am 

Az AIESEC Magyarország tagfelvétel

Az AIESEC Magyarország Gödöllő Helyi Bizottsága irodát kíván nyitni az Eötvös Loránd Tudományegyetemen, ezért 2006 februárjában tagfelvételt hirdet olyan ELTE-s diákok számára, akik érdeklődést mutatnak a szervezet munkája iránt. A diákszervezet 33 éve létezik Magyarországon, és eddig 13, kizárólag gazdasági jellegű felsőoktatási intézményben alakított bizottságot. Fő céljai, hogy felelősségteljes vezetőket képezzen, nemzeti és nemzetközi kapcsolatrendszereket alakítson ki 91 országban, konferenciákat szervezzen, külföldi gyakorlati lehetőséget biztosítson oktatási, menedzsment, műszaki és szociális területeken. Tagjaink olyan képzéseken és tevékenységekben vehetnek részt, amelyeken keresztül különböző területeken próbálhatják ki önmagukat, úgy mint menedzsment, tréningek tartása, külföldiekkel való munkatapasztalat, külföldi AIESEC segítése. Fejleszthetik képességeiket a csapatmunka, a prezentáció, és a tárgyalókészség terén, részt vehetnek személyiségfejlesztő tréningeken, és a külföldi szakmai gyakorlatcsere program keretében megismerkedhetnek más kultúrákból érkező, más szemlélettel rendelkező fiatalokkal. Tagjaink a Learning Network rendszerünk segítségével konkrét témákról cserélhetnek véleményt.
A kiválasztási rendszer első lépése egy jelentkezési lap kitöltése, amelyet beszerezhettek az ADS, illetve MÚK HÖK irodákban lévő AIESEC fogadóórákon: 02.14-én 12-14-ig (ADS), 02.15-én 12-13-ig (ADS), 02.16-án 10.30-12-ig (MÚK). A fogadóórákon kívül további részletes információval szolgálunk a Dürer kávézóban (ADS) 02.20-án 12-13.30-ig, illetve 02.23-án 15-16.30-ig. A jelentkezési lapot emailben küldhetitek el február 27-én, 12-ig az alábbi címekre: florafoldi@yahoo.com v. kalmos.borbala@gmail.com. Ezt követően 03.03-án rendezzük meg Gödöllőn az AIESEC tábort, mely a kiválasztás második lépcsője. A tábort egy négy hetes képzési időszak követi, melynek végén részt vehettek első nemzeti konferenciátokon, majd hazatérve bekapcsolódhattok a munkánkba, melynek során létrehozzuk az AIESEC ELTE Helyi Bizottságot.

A jelentkezéseket minden évfolyamról várjuk!

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: Szent István Egyetem Gödöllői Helyi Bizottság
28/522-000/1034 mellék, Földi Flórától

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour