ELTE SEAS

Discussion Forum
It is currently Sat Nov 18, 2017 10:16 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sun Feb 20, 2005 11:34 pm 

Persze, sőt, biztos vagyok benne! (Elég ott elveszteni a reményt)

Profile  

Post subject: Re: BTK-to
PostPosted: Sun Feb 20, 2005 5:16 pm 

andris wrote:
clarika wrote:
etőtáblán (az ETR-en) az van, hogy szerdától lehet panaszkodni egyedi esetekkel!

Én fog menni oda ttk to holnap reggel, és kérdez néni mit csinálni.

gondolod, hogy a ttk-n tudnak erre választ? mert sztem még a btk-n sem. persze ez nem jelent semmit... :cry:

Profile  

PostPosted: Sun Feb 20, 2005 1:21 pm 

clarika wrote:
etőtáblán (az ETR-en) az van, hogy szerdától lehet panaszkodni egyedi esetekkel!

Én fog menni oda ttk to holnap reggel, és kérdez néni mit csinálni.

Profile  

PostPosted: Sat Feb 19, 2005 2:20 pm 

botond007 wrote:
Tegnap meg akartuk kérdezni a BTK-n a to-n is, hátha ugyanazt mondják :D , de be voltak már zárva. Hétfőn teszünk még egy kísérletet. Van egy olyan sejtésem hogy nagyot fogunk még szívni ezzel a rendszerrel.

A BTK TO hirdetőtáblán (az ETR-en) az van, hogy szerdától lehet panaszkodni egyedi esetekkel!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Feb 19, 2005 10:11 am 

Please collect problems as concisely as possible at http://seas3.elte.hu/forum/viewtopic.php?t=180
I will go with them to BTK TO on Tuesday.

Profile  

Post subject: BTK-to
PostPosted: Sat Feb 19, 2005 9:40 am 

Tegnap meg akartuk kérdezni a BTK-n a to-n is, hátha ugyanazt mondják :D , de be voltak már zárva. Hétfőn teszünk még egy kísérletet. Van egy olyan sejtésem hogy nagyot fogunk még szívni ezzel a rendszerrel.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Feb 18, 2005 8:35 pm 

:)
Ne aggódj. Ha nem intézik el, akkor odamegyünk, sokan leszünk, erősek leszünk, megoldjuk. :lol:

Profile  

Post subject: etr
PostPosted: Fri Feb 18, 2005 7:01 pm 

Sziasztok!
Ma beszeltem a TO-s nenivel, meg meg egy emberrel, es azt mondtak az Általános résznél semmikeppen ne egyuk fel az angolos targyakat, es a btk azt uzente nekik, hogy majd ok elintezik az egeszet. Szoval a lelkemre kotottek, hogy ne vegyek fel angolos targyat ha nem jelent meg a szakom, majd ok elintezik.
Ezen felul meg mindig aggodom....mert mi lesz ha az egesz megsem igy van?
Marcsi :(

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Feb 18, 2005 3:12 pm 

szigetva wrote:
Our spring courses were sent to the ETR people, they said they ground them into the system. You can and in fact must register for English courses in the ETR.

It' all true, but we -as hosted by ttk to- still don't have the English major in etr (as a possible choice for register to courses).
But I'm afraid you are not the one who knows exactly what ttko to wants from us. :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Feb 17, 2005 9:46 pm 

PGabi wrote:
Az etr-ben még nektek sem jelent meg az angol, mint szak? És az egyáltalán jó, ha ott vesszük/vennénk fel?
Our spring courses were sent to the ETR people, they said they ground them into the system. You can and in fact must register for English courses in the ETR. Cf. http://seas3.elte.hu/forum/viewtopic.php?t=149
(Note that there is a forum for the ETR, this topic actually should be there!)

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Feb 17, 2005 9:13 pm 

Sziasztok!

Az etr-ben még nektek sem jelent meg az angol, mint szak?

Az "általános" alatt lehet látni az angol órákat, de felvenni nem tudom. És az egyáltalán jó, ha ott vesszük/vennénk fel?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Feb 10, 2005 9:33 pm 

Wouldn't it be possible for someone to find the big 'power' button on the etr server and simply push it? I think it would solve all our problems... except we'd still have to study :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Thu Feb 10, 2005 11:52 am 

thanks the reply, etr drives us crazy. our problem has been solved partly, we have two majors again in"rangsorolás" :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Feb 09, 2005 10:14 pm 

If it's the SEAS courses that disappeared, the reason is this: originally SEAS was supposed to upload manually its 920 codes. Since we were told this in December, while the database had to be collected in October according to the TVSz, we refused. The spring 2004 courses were then put there, so that we modify them as necessary. We told them to delete them since that information was much more misleading that if there was nothing there. The true and only database should be there in a couple of days.

If this means that you ceased to be Maths-English majors then the ETR is just crazy (not that I did not have this feeling without this piece of information).

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Feb 09, 2005 6:33 pm 

Igen, nekem is eltünt mindenem.
Látom neked sem akarnak visszairni az etr forumban. Tiszta élvezet :lol: Te miröl csuszol le, mert nekem az elöadásokon a rangsor nem számit semmit.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour