NYELVÉSZ

Nyelvészeti vitafórum
It is currently 2024. March 28, Thursday, 12:40

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Re: szpem
PostPosted: 2010. September 27, Monday, 19:06 
Offline

Joined: 2006. January 5, Thursday, 21:17
Posts: 90
Location: budapest
szigetva wrote:
Biztos ezzel a usernévvel regisztrált valahol. :?:

hevesen tagad :)

_________________
- i'm saying things and then hating myself for saying them. how did you get past that?
- didn't.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: szpem
PostPosted: 2010. September 27, Monday, 13:17 
Offline

Joined: 2004. November 10, Wednesday, 18:20
Posts: 2183
Agnus wrote:
Quote:
Dear kurva,
Biztos ezzel a usernévvel regisztrált valahol. :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: szpem
PostPosted: 2010. September 27, Monday, 12:35 
Offline

Joined: 2006. January 5, Thursday, 21:17
Posts: 90
Location: budapest
hűség és üdvözlet, ezek milyen kedvesek, egyik barátnőmmel nem bántak kesztyűs kézzel:
Quote:
Dear kurva,
We're excited to announce a free new update for PowerDVD 10 that delivers enhanced 3D support for your movie viewing experience.

_________________
- i'm saying things and then hating myself for saying them. how did you get past that?
- didn't.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: szpem
PostPosted: 2009. December 13, Sunday, 11:19 
Offline

Joined: 2004. November 10, Wednesday, 18:20
Posts: 2183
Quote:
Üdvözlettel neked érthető, hogy talán egy kicsit nyugtalan, mert nem ismersz, de van egy jövedelmező vállalkozás javaslatát a közös érdekű megosztani veletek. Megvan a hivatkozást az én keresni valakit, aki megfelel az én dolgom javaslatot. Hadd kezdjem bevezetésével magam. Én vagyok Mr. Patrick Chan ügyvezető igazgatója és gazdasági vezérigazgató-Hang Seng Bank Ltd. takarásban van egy üzleti javaslat az Ön számára.

Én akarom, hogy segítségemre lesz a végrehajtó egy üzleti projekt Hong Kong az Ön országában. Magában foglalja az átadás egy nagy halom pénzt. Mindent erre az ügylet jogszerűen rántás nélkül megtehető. Kérjük Endeavour megfigyelni legteljesebb diszkréció érintő valamennyi ügyben a kérdést.

Miután az alapokat már sikeresen át, a fiókba fogjuk részesedése az arány jóvá kell hagynia mind a ketten. Amennyiben érdekli kérem küldjön az alábbi adatokat a gyorsabb a folyamat;

Teljes név
Cím, Állampolgárság
Életkor, nem, Foglalkozás Családi szobor,
Privát telefonszám, faxszám Private.

Én inkább nem éri meg az én privát e-mail cím: (patwkkchan@yahoo.com.hk), és végül azt követően, hogy én átadják Önnek több formációban erről a műveletet. Kérjük, ha nem érdekli törölje az e-mailt, és nem vadásznak rám, mert én vagyok a karrierem elhelyezés és az élet, a családom a tét ebben a vállalkozásban. Bár semmi sem merte semmi szerzett. A legkorábbi választ erre a levélre, majd értékelni.

Üdvözlettel,
Mr. Patrick Chan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: szpem
PostPosted: 2009. May 31, Sunday, 9:10 
Offline

Joined: 2004. November 10, Wednesday, 18:20
Posts: 2183
Van néha vicces. Ma reggel ez csúszott át a szűrőkön:
Quote:
Date: Sun, 31 May 2009 00:55:02 +0200
From: jasmine awa <jas4god7@gmail.com>
Subject: hi
To: jas4god7@gmail.com
X-ELTE-SpamScore: -2.2

SZIA
A nevem Blessing AWA én nem házas miközben azt keresi, hogy egy olyan jó ember, akit az understndsök bizalomként és hitként szeretnek, inkább a móka útjaként látja azt, de egy érlelt ember a humor jó scence-ével, Remember annak a kornak vagy a távolságnak van nottingja tenni kapcsolat, az, ami számít, LOVE. azt hiszem, hogy tudunk kezdõdni innen,
ez van szívesen ha tiszteled a meghívásomat én boldog, hogy ismer téged.
Én 23 yrses vagyok, Libériából származtam Afrikában és én vagyok az csak dr Wilson Awa lánya a késõi apám volt az igazgató
AWA INDUSTRIAL COMPANY LIMITED (AICL) az a háború miatti halála elõtt, ami folytatódik az országomban .
Ez bérelt assasins, egy kora reggeli támadásán, ami megöli a szüleimet egy hidegvéren, volt, ahogy én vagyok a csak egy bal oldal. Boldogultam repült egy ország által közeli Dakar Senegal hol maradunk most menekültként. Ápoló iskolában tettem a második évemet, mielõtt az incidens történt. Szeretni fogom tudni tied kedvel és idegenkedik és mi te jelenleg tevõ vagy.
Rólam többet fogok elmondani neked a következõ postámban.
Váró, hogy híreket kap tõled, istentõl megáld téged.
a tiéd hûségesen,
Áldás


HI
My name is Blessing AWA i am a single girl not married looking for a nice man who understnds love as trust and faith rather seeing it as a way of fun but a matured man with good scence of humor, Remember that age or distance has notting to do with relationship, what matters is LOVE. i believe we can start from here,it is my pleasure if you honour my invitation i will happy to know you.
I am 23 yrs old , i came from Liberia in Africa and i am the only
daughter of Dr Wilson Awa. My late father was the director
of 'AWA INDUSTRIAL COMPANY LIMITED' (AICL) before his death from the war going on in my country .
It was on one early morning attack from hired assasins, killing my parents on a cold blood as i am the only one left. I managed to flew to a near by country Dakar Senegal where we are staying
now as a refugee. I was doing my second year in nursing school before the incident occured. I will like to know your likes and dislikes and what you are doing presently.
I will tell you more about me in my next mail.
Awaiting to hear from you, God bless you.
yours faithfully,
Blessing


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron

Figyelem!
A faliújságon megjelentek nem képviselik többek közt a következő szervezetek hivatalos véleményét:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group