NYELVÉSZ

Nyelvészeti vitafórum
It is currently 2024. March 19, Tuesday, 10:35

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Petri-hálók program
PostPosted: 2008. August 25, Monday, 0:52 
Offline

Joined: 2004. November 15, Monday, 15:46
Posts: 612
Tud valaki olyan programot, amivel Petri-hálókat lehet biszkurálni, stabilan fut egy átlagos mai Linux alatt, nem butított vagy demóverzió (habár lassan már egy elfogadható árú fizetőssel is kiegyeznék), és nem Javás?

Rengeteg ilyen program van, és ma már lassan egy tucatot ki is próbáltam ezek közül :( de ezeket a követelményeket eddig egyik se volt hajlandó egyszerre kielégíteni. Nem fut, nem települ, fagy, demóverzió durva korlátozásokkal (kedvenc: nem lehet menteni), stb. Pedig biztos létezik jó megoldás, mert így rákeresve majdhogynem úgy tűnik nekem, hogy boldog-boldogtalan ilyen programokat fejleszt magának - semmi kedvem most nekem is egyet :wink: főleg hogy még annyira nem is vagyok biztos abban h pont ez kell nekem, azért nem is mondok egyéb konkrétumokat h miket akarok h tudjon a program, egyelőre örülök ha a minimumot tudja.

(ilyen akármilyen plugin vagy valamilyen fejlesztőkörnyezetbe integrálódó dolgokkal is kiegyeznék, mondjuk egy helyre kis Matlab toolbox jól jönne, és vannak is ilyenek, de a fentebbi követelményeket nem teljesítik. Vagy csak én még nem találtam meg a megfelelőt.)

Olyanokat mondjatok, amiket ti is kipróbáltatok, vagy legalább egy ismerősötök... vagy legalább az ismerős ismerőse... mert soknak van szép weblapja, de maga a szoftver mögötte már nem az igazi.

Ezermillió köszönet!!

Tű a szénakazalban:
http://www.informatik.uni-hamburg.de/TG ... te_db.html

_________________
http://www.prezzey.net


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  

Figyelem!
A faliújságon megjelentek nem képviselik többek közt a következő szervezetek hivatalos véleményét:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group