NYELVÉSZ

Nyelvészeti vitafórum
It is currently 2024. March 28, Thursday, 13:23

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007. May 15, Tuesday, 8:52 
Offline

Joined: 2005. June 21, Tuesday, 13:56
Posts: 906
Location: Budapest
kalman wrote:
Tebe wrote:
Szerintetek nem lenne értelme egy olyan topiknak, ahol a letölthető disszertációkat gyűjtjük? (Csak legálisat persze.) Vagy túl ritka madár?
Szerintem az inkább a nyelvészeti portálra illik (lehet, h. van is ott már ilyen). kinga?


Itt talán egyszerűbb, mert mindenféle közvetítés nélkül felrakhatóak az anyagok, esetleg a leírással együtt.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. May 15, Tuesday, 8:40 
Offline

Joined: 2004. November 10, Wednesday, 21:53
Posts: 2548
Tebe wrote:
Szerintetek nem lenne értelme egy olyan topiknak, ahol a letölthető disszertációkat gyűjtjük? (Csak legálisat persze.) Vagy túl ritka madár?
Szerintem az inkább a nyelvészeti portálra illik (lehet, h. van is ott már ilyen). kinga?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. May 15, Tuesday, 6:56 
Offline

Joined: 2005. June 21, Tuesday, 13:56
Posts: 906
Location: Budapest
Szerintetek nem lenne értelme egy olyan topiknak, ahol a letölthető disszertációkat gyűjtjük? (Csak legálisat persze.) Vagy túl ritka madár?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. May 5, Saturday, 6:34 
Offline

Joined: 2007. January 10, Wednesday, 0:41
Posts: 1152
Location: Hódmezővásárhely
Szetm ez a need criticism má' megin' vmi kék csoda reklám...

mellesleg tényleg jó lenne, ha lenne avatar :wink:

_________________
"Le a 'LY'-vel, é'jj'en a 'J'!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. April 8, Sunday, 16:21 
Offline

Joined: 2004. November 15, Monday, 15:46
Posts: 612
Én mindig a legutolsó belépésem óta frissülteket szoktam nézni (a főoldalon jobbra fent), ha meg valami régebbi kell, akkor a keresés általában megtalálja (legalábbis még nem volt rá példa, hogy ne találtam volna meg valamit).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. April 5, Thursday, 7:44 
Offline

Joined: 2006. December 23, Saturday, 19:22
Posts: 859
Néha én is bajban vagyok, de akkor ott a keresés, az általában (bár nem mindig) segít. Az archíválást nem javaslom, mivel az ember szeretne időnként egy régi témához hozzászólni.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. April 4, Wednesday, 20:13 
Offline

Joined: 2004. November 15, Monday, 19:12
Posts: 34
Szerintetek nincs veszettül sok téma a fórumon? Én semmit nem találok, egyik nap olvasgatom az egyiket, két nap múlva már nem találom a rengeteg téma és altéma között... Nem kéne archiválni azokat, amelyekhez ezer éve senki nem szólt hozzá, vagy maga a téma idejét múlt? Ti hogy tájékozódtok? Lehet, hogy csak én vagyok extrém béna.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 12:35 
Offline

Joined: 2005. June 21, Tuesday, 13:56
Posts: 906
Location: Budapest
boss wrote:
De ha valakinek ezzel gondja van, fontolóra veszem, hogy láthatatlanná teszem azok számára, akik nem tagjai a szak valamelyik csoportjának.


Kétségtelen, hogy az tisztább helyzet lenne, mert én mostanáig pl. nem is realizáltam, hogy az egy zárt csoport. Ugyanakkor ez persze esélytelenné teszi, hogy egy külsős infót adhasson egy belsősnek, ha éppen tud. Bár ez valóban nem az én bajom :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 11:57 
Offline
Site Admin

Joined: 2006. December 27, Wednesday, 19:48
Posts: 67
Tebe wrote:
Tulajdonképp nem engem szivat a dolog, hanem azt, akinek tudnék segíteni infóval, szóval az elm.nyelv szakosokkal van ezáltal kiszúrva, úgyhogy tényleg kár rajta bosszankodnom :)
Szerintem is kár. Próbáld meg más topikban átadni az infót. Én azt gondolom, hogy egy szak belső fórumát (még ha a NYELVÉSZ fórumon belül foglal is helyet) nem kell megnyitni a külső fórumozók előtt (nem szivesen írnék most konkrét neveket, hogy pl. kik előtt), az épp azért a szak belső fóruma, hogy belső legyen. Igazából nem is kéne olvashatónak lennie a külvilág számára, csak azért tettük olvashatóvá, mert sok trehány diák még mindig nem regisztrált, csak regisztrálás nélkül olvassa, és csak akkor regisztrál, ha valami írnivalója támad. De ha valakinek ezzel gondja van, fontolóra veszem, hogy láthatatlanná teszem azok számára, akik nem tagjai a szak valamelyik csoportjának.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 10:45 
Offline
Site Admin

Joined: 2006. December 27, Wednesday, 22:38
Posts: 58
Oké, már fogom a problémát. A másik admin közelebb van a szakhoz, ő intézkedjen, ha jónak látja.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 10:40 
Offline

Joined: 2005. June 21, Tuesday, 13:56
Posts: 906
Location: Budapest
park keeper wrote:
Csoportba nem lehet írni. A csoport a felhasználók egy csoportja, mint a neve is mutatja, akiknek a csoportba nem tartozókhoz képest más jogaik lehetnek. Nyílt csoportokba lehet jelentkezni, a csoport moderátora dönti el, hogy a jelentkezőt felveszi-e a csoportba. Zárt csoportokba nem lehet jelentkezni. Ez így van az való világban is, kár bosszankodni rajta.


Tulajdonképp nem engem szivat a dolog, hanem azt, akinek tudnék segíteni infóval, szóval az elm.nyelv szakosokkal van ezáltal kiszúrva, úgyhogy tényleg kár rajta bosszankodnom :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 10:36 
Offline
Site Admin

Joined: 2006. December 27, Wednesday, 22:38
Posts: 58
Tebe wrote:
Akarom mondani, az elm. nyelv. -> adminisztratív kérdésekbe.
A fórum moderátorához tessék fordulni. (A fórumba egyébként elmnyelv szakos hallgatók és oktatók írhatnak.)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 10:33 
Offline
Site Admin

Joined: 2006. December 27, Wednesday, 22:38
Posts: 58
Csoportba nem lehet írni. A csoport a felhasználók egy csoportja, mint a neve is mutatja, akiknek a csoportba nem tartozókhoz képest más jogaik lehetnek. Nyílt csoportokba lehet jelentkezni, a csoport moderátora dönti el, hogy a jelentkezőt felveszi-e a csoportba. Zárt csoportokba nem lehet jelentkezni. Ez így van az való világban is, kár bosszankodni rajta.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 10:30 
Offline

Joined: 2005. June 21, Tuesday, 13:56
Posts: 906
Location: Budapest
Tebe wrote:
Nagyszerű ötlet, hogy az elméleti nyelvészet csoportba csak "privát engedéllyel" lehet írni!! :x Nyilván bölcs indoklása is van neki...


Akarom mondani, az elm. nyelv. -> adminisztratív kérdésekbe.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007. March 20, Tuesday, 10:28 
Offline

Joined: 2005. June 21, Tuesday, 13:56
Posts: 906
Location: Budapest
Nagyszerű ötlet, hogy az elméleti nyelvészet csoportba csak "privát engedéllyel" lehet írni!! :x Nyilván bölcs indoklása is van neki...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron

Figyelem!
A faliújságon megjelentek nem képviselik többek közt a következő szervezetek hivatalos véleményét:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group